Hastürk Gıda - Yön.Kur.Bşk. Mesajı

Hastürk Gıda / Yön.Kur.Bşk. Mesajı

Yön.Kur.Bşk. Mesajı

 

BAŞKANIN MESAJI

 

               

2005 yılında 18 ortağımızla beraber bal sektörüne adım attığımızdan bugüne kadar, markalaşmaya önem vererek üretim yaptık ve ülkemizin hemen her bölgesinde kurduğumuz bayilikler ile geniş bir pazarlama ağı oluşturduk. Ne mutlu ki, çok çalışmanın karşılığı olarak bu süre içerisinde de sektörün en önemli aktörlerinden birisi haline geldik. 
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yaptığımız yatırımların yanında, insan kaynağına verdiğimiz önem, şirketimizin en güçlü yönleri arasındadır. Aidiyet duygusunu iyi benimsemiş, eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz, müşterisini velinimeti bilen hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek, kurumsal kimliğimizi tüketicilerimize başarılı bir şekilde yansıtırken, başarıya ulaşmanın sırrının insan odaklı çalışmak olduğunun da bilincindedir.
 
Firmamız, Akyurt tesislerini ülkemize kazandırmanın haklı gururunu yaşarken, sürekli kendini yenileyen yapısıyla, belirlediği hedeflere ulaşmak için değerlerinden ve iş anlayışından taviz vermeden, yaşama lezzet katan ürünlerini en üst kalitede üreterek siz tüketicilerimize ulaştırmaya devam edecektir.
 
Hastürk Gıda ailesi olarak, bugün Türkiye'nin en çok bal işleyen kuruluşlarından biri haline gelen firmamızın yeni başarılara da imza atacağına inancım tamdır.
 
Tüm bu bilgi, duygu ve düşüncelerimle başta firma ortaklarımız, bayilerimiz ve personelimiz olmak üzere tüm tüketicilerimizin bal tadında bir hayat sürmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.
 
Cumhur YILDIZ
Hastürk Gıda Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü
image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.