Hastürk Gıda - Hakkımızda

Hastürk Gıda / Hakkımızda

Hakkımızda

 

HASTÜRK yarım yüzyıllık; “babadan oğula” geleneğini, üreticiden tüketiciye devam ettiren kurumsal bir firmadır.

HASTÜRK Firmasının, köklü geleneğinin yenilikçi yapısının temeli 2005 yılında atılmış olup, bugün Ankara’nın Akyurt ilçesinde 20.000 m²  arazi üzerine 8.000  m² kapalı modernize edilmiş alanda hizmet vermektedir. Son teknoloji ile donatılmış yeni konsept binasında kalite kontrol ekipmanları denetiminde, tedarik edilen arı ürünlerini en hijyenik koşullarda işleyerek tüketiciye ulaştırmaktadır.

HASTÜRK Firması niyetlerindeki dürüstlük ve disiplin ile “üreticiden tüketiciye” bal ulaştırarak, bal işleme süreci ve tedarik zincirindeki disiplin ile Kurumsallaşma ve Markalaşmaya önem vermektedir.

HASTÜRK Firması günün ihtiyaçlarını gözetmiş, kapasitesini artırmış ve Türkiye’nin her bölgesinde kurduğu bayilikler ile geniş bir pazarlama ağı oluşturmuştur..

HASTÜRK Firması 2019 yılı itibarıyla sektörün en önemli aktörlerinden birisi haline gelmiştir.

Kurumsal önceliğimiz uzman ekipleriyle birlikte evrensel kalite standartlarına ulaşmaktır.

Kurumsal kültürümüz ve yılların vermiş olduğu sektör tecrübemizle ülkemiz, tüketicilerimiz, iş ortaklarımız ve bayilerimiz için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı ana ilkemiz olarak belirledik.

HASTÜRK zamansal gelişime ve küresel standartlara uygun biçimde çalışmalarını daha da normlaştırarak bütünselliği yakalamak, bu bağlamda sağladığı sinerjiyi üretime ve istihdama yöneltmek istemektedir.

Öte yandan tüketicilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, sektörün gelişmesi için attığımız adımlarla yerel ekonominin gelişiminde rol alıp, ekonomik sirkilasyon da ülkenin öncelikli markaları içerisinde yer almak ana hedeflerimiz arasındadır.

HASTÜRK yerel üreticileri destekleyerek ürünlerin kalitesini garanti altına alma misyonu ile kalite standartları çerçevesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan ve Türkiye’nin en çok bal işleyen firmaları arasındadır.

Özenli ve disiplinli çalışmanın başarıyla sonuçlanacağının farkındalığını tecrübe ederek geliştirmekteyiz.

HASTÜRK uzman kadrosuyla verimlilik yönetiminin sistematiğini birleştirerek, mevcut verimliliğinin daha da artırılacağına inanmaktadır.

HASTÜRK üretimde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeterek ülke genelinde güvenli marka olma yolunda göstermiş olduğu başarıyı, küresel alanda da yakalama hedefine adım adım ilerlemektedir.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.